×

Suntem mândri să vă prezentăm gama noastră de servicii IT de încredere, menite să îți rezolve toate problemele legate de calculatoare, laptopuri și multe altele. La Simplu-IT.ro, ne-am angajat să oferim servicii rapide, eficiente și profesionale pentru toți clienții noștri, pentru că promptitudinea și calitatea sunt la baza a tot ceea ce facem.

Serviciile Noastre:

  1. Repararea și Construirea Calculatoarelor, Laptopurilor și Consolelor de Joc (Play Station): Indiferent dacă întâmpini probleme cu hardware-ul sau software-ul, echipa noastră de tehnicieni calificați este aici pentru a te ajuta. De la remedierea problemelor de afișare la înlocuirea componentelor defecte, suntem pregătiți să facem ca dispozitivele tale să funcționeze la capacitate maximă.
  2. Reinstalări Sistem de Operare (Windows 8, 10, 11, Apple MacOS): O instalare corectă a sistemului de operare este esențială pentru buna funcționare a dispozitivelor tale. Fie că ai nevoie de o reinstalare completă sau de o actualizare la versiunea cea mai recentă, te putem ajuta să ai un sistem de operare stabil și securizat.
  3. Mentenanța Calculatoarelor, Laptopurilor și Plăcilor Video: Pentru a evita problemele viitoare, mentenanța regulată este esențială. De la curățarea ventilatoarelor și a componentelor interne la actualizarea driverelor și a software-ului, ne ocupăm de toate aspectele pentru a te asigura că dispozitivele tale funcționează fără probleme.
  4. Recuperare Date Pierdute: Pierderea datelor poate fi o experiență frustrantă, dar nu trebuie să fie permanentă. Folosind cele mai recente tehnologii de recuperare a datelor, echipa noastră este pregătită să te ajute să-ți recuperezi informațiile prețioase, indiferent de circumstanțe.

La Simplu-IT.ro, clientul este întotdeauna pe primul loc. Ne străduim să oferim servicii de cea mai înaltă calitate și să garantăm satisfacția fiecărui client. Cu promptitudine și eficiență ca standarde de bază, poți avea încredere că echipa noastră va face tot posibilul pentru a rezolva orice problemă întâmpini.

Pentru mai multe informații sau pentru a programa o intervenție, nu ezitați să ne contactați! Simplu-IT.ro – Soluția ta simplă pentru toate nevoile tale IT!

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *

Autor

tractoras23@gmail.com

Articole similare

În

Cele mai bune oferte de PC-uri de gaming pentru sărbătorile de Paște!

Cu sărbătorile de Paște în apropiere, este momentul perfect să îți împrospătezi arsenalul de gaming cu un PC nou-nouț. Simplu-IT vine în...

Citește tot
În

Construiește-ți Propriul Sistem de Gaming de Buget în 2024: Performanță Maximă la Costuri Minime

În lumea gaming-ului, pasiunea pentru jocuri poate fi satisfăcută și fără a cheltui o avere. Cu tehnologia în continuă evoluție, este posibil...

Citește tot
În

TOP 10 PROBLEME LA UN PC/LAPTOP SI CUM-SA LE REZOLVI?

Cu siguranță, problemele cu PC-urile și laptopurile pot fi frustrante, dar de multe ori pot fi rezolvate cu puțină îndemânare și cunoștințe....

Citește tot
În

Cum sa evitam bottleneck la un Gaming PC

Bottleneck-ul este o problemă cu care se confruntă mulți entuziaști de gaming și utilizatori de PC. Această problemă apare atunci când unele...

Citește tot
În

Importanța Mentenanței unei Plăci Video: Cauze, Beneficii și Cum să o Realizezi Corect

În lumea gaming-ului și a designului grafic, placa video este unul dintre cele mai importante componente ale unui calculator. Ea este responsabilă...

Citește tot
În

Cum sa eviti smulgerea Procesorului cu tot cu cooler din placa de baza.

În lumea pasionanților de calculatoare, există un pericol pe care mulți îl subestimează: smulgerea radiatorului cu tot cu procesor din socket. Această...

Citește tot